top of page

הקולקציה

Bizan

גולת הכותרת של Awagami. נייר המיוצר בעבודת יד המשדר אלגנטיות ויוקרה. קיימים שיירי סיבי נייר, עקב החיתוך ידני, בכל ארבעה הפאות של גליונות הנייר. נייר זה, בו כל גליון מיוצר בנפרד על ידי אמן Washi  מספק מגע חם וגימור מט יפה עם תחושה אורגנית. זהו נייר במשקל כבד, בעובי המספיק בכדי לשמש לתצוגה בפני עצמו (ללא הדבקה). ניתן לשימוש עבור תמונות בשחור-לבן וצבע בכל ז'אנר אפשרי.

 

Bizan Medium Natural 200 gr.

Bizan Medium White  200 gr.

Bizan Thick Natural 300 gr.

Bizan Thick White  300 gr.

 

 

Kozo

לנייר ה-'קוזו' (עץ התות היפני) יש את המראה הבסיסי של ה-Washi היפני. אל היופי והעדינות שבו מצטרפים חוזק ועמידות שמאפשרים סיבי הצמח. קוזו מומלץ להדפסות צילומים, רפרודוקציות באיכות גבוהה ויצירות מקוריות של אמנות, והוא מתאים במיוחד גם להדפסים/רפרודוקציות של יצירות בסגנון המזרח הרחוק.

 

Kozo Thin White  70 gr.

Kozo Thin Natural  70 gr.

Kozo Thick White  110 gr.

Kozo Thick Natural  110 gr.

 

 

Kozo Double Layered

נייר דו שכבתי  המורכב משילוב של 100% סיבי קוזו בשכבה המודפסת בעוד ששכבת הבסיס עשויה קליפת עץ. את שכבת הבסיס מקלפים לאחר ההדפסה. משמש ליצירות אמנות משובחות, לתצוגת הדפס של צילום בשילוב תאורה אחורית ולשחזור הדפסי אמנות עתיקים.

 

Kozo Double Layered  90 gr.

 

 

 

 

 

Murakumo Kozo Select

הנייר המובחר הוא התוספת האחרונה לפורטפוליו המקצועי של ניירות Awagami להזרקת דיו. בנייר הוטמעו סיבי Kozo טהורים, רכים ומגויידים המפיחים ביצירה המודפסת יופי מושך וקסם אורגני. המרקם היפה של הניירות מעצים את חומריות הדפסי הדימויים. מתאים להדפסים שאינם עמוסי צבע. היחס המדהים (והייחודי) שבין דקות וחוזק הופך נייר זה לאידיאלי לגם לעולם שחזור המסמכים.

  

Murakumo Kozo Select Natural  42 gr.

Murakumo Kozo Select White  42 gr.

 

 

 

 

Inbe

מורכב מתערובת ייחודית של סיבי קנבוס וקוזו. בעל מרקם שטוח ועדין אך ניתן לזהות על פניו את דפוס "ההנחה" העדין של מסננת הנייר. נייר זה מומלץ במיוחד להדפסת ספרי אמן במהדורות מוגבלות ולהדפסת טקסט.

 

Inbe Thin White  70 gr.

Inbe Thick White  125 gr.

Inbe Extra Thick White  160 gr.

 

 

 

Unryu

הנייר משקף אסתטיקה יפנית קלאסית עם דפוסים דמויי עננים עדינים שנוצרו משילוב שכבות של Kozo ארוך סיבים. בשילוב עם תאורה אחורית, המרקם הייחודי ביותר של נייר זה משפר, מעשיר ומרחיב את הביטוי הדינמי השופע של עבודות האמנות המודפסות.

 

Unryu  55 gr.

 

 

 

 

 

Premio

הניירות בסדרה זו מיוצרים באופן ייחודי על ידי הלחמת שני גיליונות ניירות Washi יחדיו. התוצאה - נייר במשקל וחוזק אופטימאליים. ניירות Premio קלים להדפסה ועמידים ביותר, הטיפול בהם קל ונזקים נגרמים לנייר לעיתים רחוקות מאוד. בנוסף, השכבה הכפולה מאפשרת חיות לצבע והבעת פרטים עדינים בכל אחד מההדפסים.

 

Premio Unryu  165 gr.

Premio Inbe  180 gr.

Premio Kozo  180 gr.

 

 

 

Bamboo

הבמבוק הוא בחירה אורגנית משובחת עבור אמנים וצלמים כאחד. הנייר מציע תועלת בולטת ויתרונות גדולים על פני ניירות מבוססי כותנה. נייר דחוס אך רך זה פותח במקור עבור הדפס יפני מסורתי והוא עשוי בתשומת לב רבה לאריכות ימים. ניתן להדפסה בשני הצדדים.

 

.Bamboo Paper  170 gr

Bamboo Paper  250 gr.

Bamboo Paper hand torn deckles  220 gr.

 

 

 

Mitsumata Double Layered

נייר דו שכבתי בעל מראה חלק ואלגנטי, שופע ברק טבעי, עשיר ועדין. על מנת למקסם את העדינות של סיבי Mitsumata, נשמר ציפוי הנייר ברמת המינימום האפשרי. צד ההדפסה העליון  מורכב מ-100% סיבי Mitsumata. את גב הנייר, שעשוי מקליפת עץ, מקלפים לאחר ההדפסה. מומלץ לשימוש עבור ציורי גלילה יפאניים, עבודות אמנות ייחודיות או ליצירת העתקי הדפסה עתיקים.

 

Mitsumata Double Layered  95 gr.

 

 

 

 

 

Shiramine Postcards

גלויות בגודל 10/15 המיוצרות בעבודת יד, בנאמנות ואחת אחת על ידי המאסטרים היפניים ובאמצעות שיטת ייצור גיליונות  Tamezuki המסורתית. הנייר נוצר עבה כדי להתאימו לכל מדפסות הזרקת דיו. לניירות קצוות בחיתוך ידני רך שתורמים למראה עבודת היד הייחודי.

 

Shiramine Postcard  260 gr.

 

 

 

 

 

 

Conservation Paper - ניירות לשימור ולשחזור מסמכים עתיקים

עוד לפני פיתוח ניירות ה-Inkjet, ומזה 8 דורות, מפעל Awagami ייצר נייר Washi לשימושים שונים ובין היתר התמקצע בייצור ניירות לשימור ולשיחזור מסמכים עתיקים הנמכרים לכל המוזיאונים ולמוסדות השחזור והשימור החשובים בעולם. קרא עוד...

Premio
ניירות Awagami זוכים לשבחים מהמבקרים
 
bottom of page