טכנולוגית הדפסת UV נותנת לנו הזדמנות להציע משהו שונה - הדפסה באיכות גבוהה על מגוון עצום של חומרים ודרגת עמידות מדהימה. חיבור של כל היתרונות הללו מאפשר חופש יצירה כמעט אינסופי תוך שילוב ייחודי של חומר ודימוי.

טכנולוגיה
הדפסה על אלומיניום - Dibond
מחקר ופיתוח
הדפסה על שעם

הדפסה על מצע פראי שאינו אחיד מבחינת צבעים או טקסטורה, מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות הן לאמנים והן למעצבים

הדפסה על אבן

הדפסה על אריחי קרמיקה מאפשרת ליצור מגוון פתרונות עיצוב לחללים פנימיים או חיצוניים, ניתן לשלב טקסטורות וצבעי בסיס שונים לקבלת פתרון מעוצב אישית המתאים לסביבה בה הוא יוטמע 

הדפסה על אריחי קרמיקה

החומר האקרילי מעניק לדימוי מראה מבריק, גוונים עמוקים, חדות אופטית גבוהה וקונטרסט גבוה. התמונה מודפסת בצדו האחורי של הפרספקס ובכך נשמרת ההדפסה לאורך זמן. הפרספקס קל, חזק ושביר פחות מזכוכית מחוסמת רגילה.

הדפסה על פרספקס

בדומה לפרספקס, הדימוי מקבל מראה מבריק, בעל גוונים עמוקים ורוויים, חדות וקונרסט גבוהים. התמונה מודפסת בצידה האחורי של הזכוכית. 

הדפסה על זכוכית

הדפסה ישירה על Dibond לבן, אפור, כסוף חלק או מוברש. הדפסה על Dibond כסוף מעניקה לדימוי מראה מתכתי, אלגנטי וזוהר. אזורי המבהקים (הלבנים) של הדימוי מודפסים בדרגות שקיפות ומכך נגלה הבסיס המתכתי בדימוי עצמו.

הדפסה על חומר פלסטי גמיש וחזק בגימור מט. הדפסה על חומר זה מהווה פתרון טוב לאמנות המוצגת בחוץ ובתנאי אקלים קשים. בזוויות מסוימות ניתן לראות גוון כסוף מיוחד בתוך ההדפסה. 

הדפסה על PVC

הדפסה על חומרים קשיחים

הדפסה בגוונים חמים, חומר טבעי בעל מרקמים וגווני בסיס משתנים. בהדפסה ניתן ליצור דו שיח בין המצע לדימוי.

הדפסה על עץ